KISKed

KISKed je značka kurzů univerzitního celoživotního vzdělávání, které poskytuje naše katedra. Otevíráme kurzy, které přispívají k dalšímu zvýšení profesní reputace, ještě lepšímu uplatnění na trhu práce a rozvoji znalostní společnosti.

Nabídka kurzů

Jak to funguje

4 důvody, proč se do KISKed kurzů vyplatí investovat čas, pozornost i peníze

Pozorujeme dynamiku světa i trhu práce a pomáháme lidem se v něm dobře zorientovat. Naši nabídku plní především interaktivní kurzy menšího rozsahu, které zohledňují dnešní životní styl i technologické možnosti. KISKed kurzy stojí na těchto pilířích:

Vysoká prestiž

KISK je tu už přes 30 let. Za tu dobu jsme získali renomé, které zrcadlíme i do KISKed kurzů. Stojí na pevných univerzitních základech.

Komunitní zážitek

Na KISKed kurzech usilujeme o aktivní budování komunit. Setkáváme se on-line i off-line. Můžete si tak odnést mnoho skvělých kontaktů.

Praktická hodnota

Přidanou hodnotou KISKed kurzů je jejich praktičnost. Nejsme jen teoretici, ale usilujeme o silné a funkční propojování teorie s praxí.

Sdílená energie

Máme energii a odvahu měnit věci kolem sebe k lepšímu a vytvářet inovace. Na KISKed kurzech vám jí kousek předáme.

KISKed kurzy členíme do kategorií, ve kterých se cítíme být lídry

Některé kurzy jsou zcela otevřené, do jiných se přihlašujete e-přihláškou v informačním systému Masarykovy univerzity. Založit si e-přihlášku zvládnete za 3 minuty a můžete díky ní získat univerzitní osvědčení.

Nabízíme i delší vzdělávací cesty

Věříme, že vytrvalce, kteří chtějí a mohou věnovat studiu celoživotního univerzitního vzdělávání rok a více svého času, zaujme alternativní nabídka KISKed. Delší vzdělávací cesty vás mohou přivést na katedru, nebo za katedru.

Nečekejte rok na další přijímačky

Nezadařilo se vám u přijímaček? Je tu ještě jedna cesta, jak se stát bakalářským studentem naší katedry. Placené dvousemestrální paralelní studium.

To mě zajímá

Studujte u nás pedagogické minimum

Dovedeme vás k odborné kvalifikaci. Poskytujeme akreditovaný studijní program pro splnění kvalifikačních předpokladů, které vás připraví na učitelskou dráhu.

To mě zajímá

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info