KISKed


KISKed je značka kurzů univerzitního celoživotního vzdělávání, které poskytuje naše katedra. Připravujeme kurzy, které lidem pomáhají držet prst na tepu doby.

Nabídka kurzů

Proč se do KISKed kurzů vyplatí investovat čas, pozornost i peníze?

Pozorujeme dynamiku světa i trhu práce a pomáháme lidem se v něm dobře zorientovat. Naše kurzy přispívají k dalšímu zvýšení profesní reputace, ještě lepšímu pracovnímu uplatnění a rozvoji znalostní společnosti.

Vysoká prestiž

KISK je tu už přes 30 let. Za tu dobu jsme získali renomé, které zrcadlíme i do KISKed kurzů. Stojí na pevných univerzitních základech.

Komunitní zážitek

Na KISKed kurzech usilujeme o aktivní budování komunit. Setkáváme se on-line i off-line. Můžete si tak odnést mnoho skvělých kontaktů.

Praktická hodnota

Přidanou hodnotou KISKed kurzů je jejich praktičnost. Nejsme jen teoretici, ale dbáme na silné a funkční propojování teorie s praxí.

Sdílená energie

Máme energii a odvahu měnit věci kolem sebe k lepšímu a vytvářet inovace. Na KISKed kurzech vám jí kousek předáme.

Aktuální nabídka kurzů

Jaké kurzy pro vás právě chystáme?

Jaro 2024 

Podzim 2024

Prozkoumejte otevřené vzdělávací materiály

Máte chuť dozvědět se něco nového z pohodlí svého domova? Vyberte si z pestré nabídky otevřených vzdělávacích materiálů. 

Nabízíme i delší vzdělávací cesty

Věříme, že vytrvalce, kteří chtějí a mohou věnovat studiu celoživotního univerzitního vzdělávání rok a více svého času, zaujme alternativní nabídka KISKed. Delší vzdělávací cesty vás mohou přivést na katedru, nebo za katedru.

Nečekejte rok na další přijímačky

Nezadařilo se vám u přijímaček? Je tu ještě jedna cesta, jak se stát bakalářským studentem naší katedry. Placené dvousemestrální paralelní studium.

To mě zajímá

Studujte u nás pedagogické minimum

Dovedeme vás k odborné kvalifikaci. Poskytujeme akreditovaný studijní program pro splnění kvalifikačních předpokladů, které vás připraví na učitelskou dráhu.

To mě zajímá

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info