Kurz:

Design Thinking: Jak nabízet žádoucí a úspěšné služby nebo řešit komplexní problémy

Mám zájem

Chci zpět

O čem kurz bude?

Vytváříte produkty, navrhujete služby, vedete týmy a chcete v tom být lepší? Kurz Design Thinking vám umožní posunout vaše projekty na novou úroveň. Design Thinking, tedy designové myšlení, učí přemýšlet mimo běžné struktury a hledat inovativní řešení. Jednotlivé kapitoly kurzu vás postupně seznámí s principy a s procesem navrhování služeb, s jeho fázemi procesu a s praktickými ověřenými metodami, které vám usnadní práci. Prozradíme vám tipy a triky i zkušenosti jiných. Setkáte se také s úkoly, u kterých si budete muset vyhrnout rukávy a něco si vyzkoušet. Naučíte se navrhovat služby a produkty tak, aby lidem byly opravdu užitečné.

Sběr e-přihlášek:

Včas upřesníme

Rozsah kurzu:

75 hodin

Kapacita kurzu:

50+ uchazečů

Komu je kurz určen

Tvůrci služeb, pracovníci ve státní správě a samosprávě, ve firmách, v neziskovkách i školách. Pracovníci v paměťových institucích (knihovny, muzea). Praktický obsah uplatníte v komerční sféře, v sociálním podnikání, sociálních službách, neziskovkách, inovačních centrech, strategických odborech krajů a měst, vzdělávacích institucích a centrech volného času. Pokud jste freelanceři, řemeslníci nebo tvoříte CSR a inovační projekty. Kurz vám pomůže vidět služby jako řešení nějakého problému. Ten může být společenský, lokální, týkat se různých skupin nebo jednotlivců. Řešení, které spočívá ve zkvalitnění života vašich klientů.

Máme se ozvat, až bude kurz připraven?

Když nám na sebe zanecháte kontakt, rádi vám dáme vědět, až to bude aktuální.

Formulář

Financováno z projektu MUNI 3.2.1, reg. číslo NPO_MUNI_MSMT-16606/2022, realizovaného v rámci Národního plánu obnovy pro oblast vysokých škol pro roky 2022–2024.

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info