KISKové předměty
společného základu

Pro studenty celé Masarykovy univerzity nabízíme pestrý výběr předmětů, jež jsou součástí společného univerzitního základu. Vrhněte se spolu s námi do víru dění i nejnovějšího poznání!

Chci vědět víc

TIP! KISK je otevřenost. Odbornost. Dobrodružství. Zodpovědnost. Údiv. Kreativita. Myšlení. Iniciativa. Vytrvalost. A takové jsou i naše předměty společného univerzitního základu. Přemýšlíte, jaké předměty si zapsat v dalším semestru? Chcete být na chvilku #velmiKISK? Podívejte se na naši pestrou nabídku předmětů v rámci společného univerzitního základu!

 Proč si zapsat CORE & ARTS předměty?

Nečekejte nic mimořádného - čekejte cokoliv! Předměty společného univerzitního základu slouží jako nástroj k rozšiřování obzorů a otevírání myslí všech studentů MUNI. Skrze ně se můžete na chvilku ponořit do zcela nových a pro vás neprobádaných vědních polí, a třeba tak získat novou perspektivu i pro svůj vlastní obor.

 Z čeho můžete vybírat?

Věříme, že předměty z naší KISKové nabídky vám pomohou se zorientovat ve světě digitálních humanitních věd, nových trendů, umělé inteligence, života online i informací jako takových. Zároveň bychom vám rádi dali příležitost vyzkoušet si principy a metody designového myšlení, jež je možné uplatňovat napříč vědními obory (i v osobním životě).

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info