Studentská komunita

Stěžejním prvkem studia je mimo jiné i linka socializační, totiž vzájemná interakce, sdílení poznatků, radostí i strastí, možnost společného bytí. Jdeme tomu naproti. Studenti, lektoři i absolventi mají možnost potkávat se a vzájemně interagovat v offline i online světě, a to hned v rámci několika iniciativ a aktivit, které se za kolektivního přispění dějí.

KISKord

KISKord je společným online prostorem na platformě Discord, který umožňuje propojovat studenty všech ročníků mezi sebou, otevírat témata dotýkající se jednotlivých předmětů studia, studijních profilací, ale také mimoškolních zájmů a aktivit. 

Pokud na KISKordu ještě nejste, můžete využít step-by-step manuálu, který slouží přesně pro tuto příležitost. 

Přidat se ke KISKordu

KISKfóra

Potkávejme se, naslouchejme, sdílejme, učme se, bavme se! To jsou přesně ta slovesa, jež charakterizující iniciativu KISKfóra. KISKfórum, to je neformální setkání s formální linkou v podobě přednášek vybraného tématu a formátu. Jednou jsou speakeři dva, jednou jich je šest; jednou je téma vášeň, jindy realita; jednou přednáší naši spolužáci, jednou odborník blízký našemu oboru. Neopomenutelnou součástí je samozřejmě i onen prostor po sdílení a spolubytí po přednáškách.

KISKfóra se pravidelnou nepravidelností dějí coby měsíc v Brně-střed, aktuální informace o dalším setkání je možné nalézt na facebookové stránce KISKu či KISKovém Instagramu.

Sledovat KISK na Facebooku Sledovat KISK na Instagramu

Letní škola

Ještě než skončí semestr a studenti se rozjedou do všech koutů Čech i do zahraničí, přichází čas Letní školy. Ta kombinuje pět dní v malebné přírodě, intenzivní čas přednášek a workshopů od odborníků a třeba také společný večer u táboráku. Jak být toho součástí? Stačí si zapsat povinně-volitelný předmět "Letní škola - mistrovský kurz" a udělat si prostor v měsíci červnu.

Letní škola 2023

...

A co tu máme dál? Na pravidelná bázi se potkáváme při společném tvoření (CraftFlow), putování Moravou a okolím (TrekFlow) či hraní deskovek (KISKohraní). K tomu se ději různé Swapy, naučné procházky Brnem pod vedením Michala Černého, hudební večírky... Vše je řádně aktualizováno na sociálních sítích, které nás-vás udržuje v aktuálním dění.

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info