Den absolventů na KISKu

V rámci celouniverzitního Dne absolventů neopomeňte 15. 6. navštívit KISK v budově C Filosofické fakulty MU a podívejte se zpátky na místo činu!

14. 6. 2019

V rámci celouniverzitního Dne absolventů neopomeňte 15. 6. 2019 navštívit KISK v budově C Filosofické fakulty MU a podívejte se zpátky na místo činu!

10:30 - Michal Lorenz vám připomene studentská léta přednáškou z informační vědy. Vzpomínky, pocity, nostalgie. Přednáška proběhne na KISKu v posluchárně C11.

11:20 - Pavlína Mazáčová vás seznámí s novinkami. Kdo, kde, kdy, jak, proč a co se na KISKu událo a je dobré to vědět. Také v posluchárně C11.

Po celou dobu promítáme v týmové studovně na KISKu filmy z LibFFestu - dojde i na ten váš? K prolistování bude vystavena publikační činnost KISKU.

Těšíme se na Vás!

Událost na FB KISK.