KISKord - online komunitní prostor

KISKord je společným online prostorem založeným na otevřenosti, transparentnosti, participaci a dobrovolnosti. Neformálně propojuje studenty všech ročníků, profilací a forem studia, vítáni jsou i absolventi, uchazeči o studium i vyučující.

Discord, tedy platforma, na které je KISKord založen, umožňuje přehledně rozdělit chat do více specializovaných kanálů, takže má uživatel plnou kontrolu nad tím, co chce sledovat a kdy. Díky tomu může platforma sloužit efektivně hodně lidem aniž by důležité informace zapadaly. 

Na KISKord lze přistupovat přes mobilní aplikaci, desktopovou aplikaci i jen přes webový prohlížeč, tedy možné limity přístupnost jsou potlačovány.

Tutoriál aneb jak se stát součástí KISKordu

Bez popisku

1. Registrujte se pod tímto odkazem: https://discord.com/register

2. Nezapomeňte ověřit email!

3. Přidejte si Discord server KISKu (KISKord) přes tento odkaz: https://discord.gg/xPMgfpxP7E

Pozn. Kdybyste se po rozkliknutí odkazu nedostali přímo na KISKord, můžete vlevo nahoře kliknout na ikonku + (přidat server), poté na "připojit se k serveru", nakonec překopírujete odkaz s pozvánkou na KISK server.

Bez popisku

 

4. Pokračování najdete v kanálu "Jak na Discord", případně čtyřech dalších kanálech pod ním. 

Pokud by vám něco nebylo jasné, nemohli byste dohledat potřebné informace a podobně, nejvhodnější možností je napsat přímo do úvodního kanálu, případně se spojit se správci KISKordu.

Pokud na KISKordu ještě nejste, srdečně vás zveme k tomu se přidat! Zpočátku můžete být součástí pasivněji, zjistit veškeré možnosti, následně se dle chuti zapojit v reakcích, případně založit novou skupinu dle potřeby.

Velkou výhodou platformy je i možnost doprogramovat další funkcionality na míru potřebám členům konkrétního serveru, například pro sdílení studentských portfolií je zde kanál #scrapbook, kam se automaticky posílají nejnovětší příspěvky z nich.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info