Nikola Sudíková

Co jste se naučila?

Naučila jsem se kritickému myšlení a efektivnímu, rychlému vyhledávání informací. Témata související s technologiemi a vzděláváním mě velmi bavila, proto jsem si asi nejvíce poznatků odnesla z předmětů souvisejících právě s nimi. Naučila jsem se přemýšlet o vzdělávání jinak.

Co zpětně oceňujete?

Moderní přístup, uvolněnou atmosféru, poskytnutí možnosti studentům vyjádřit svůj názor a diskutovat nad ním, respekt nejen mezi studenty, ale i ze strany vyučujících.

Co děláte nyní?

Momentálně jsem už skoro 2 měsíce na roadtripu po Pyrenejském poloostrově a vracím se tak po ročním pobytu ve Španělsku zpět do ČR. V ČR budu pravděpodobně vyučovat angličtinu a španělštinu na jazykové škole, ale ráda bych si našla i nějaké uplatnění v souvislosti s technologiemi a vzděláváním v rámci výzkumu a být ideálně součástí týmu věnujícímu se vylepšování školství jako celku.