Hana Matějková

Co zpětně oceňujete?

Za největší přidanou hodnotu edTechové specializace považuji přístup vyučujících k výuce i studentům. Na EdTechu se nejen mluví – témata se diskutují v širším kontextu, okamžitě přenášejí do praxe, prostředí je otevřené chvále i zpochybnění, což je možné právě díky rovnocennému vztahu vyučující–student.

Co jste se naučila?

Díky takové atmosféře jsem se učila konstantně kriticky přemýšlet nad smyslem a funkčností toho, co dělám, a zároveň nacházet motivaci překračovat vlastní (domnělé) možnosti.

Co děláte nyní?

V současnosti připravuji otevřený univerzitní online kurz zaměřený na základní povědomí o kyberbezpečnosti – v týmu nesu zodpovědnost za formu kurzu (od vizuální stránky po copywriting). Také pokračuji třetí semestr v tutorování studentů v online kurzech na KISKu a jsem metodičkou v projektu Co nebylo v učebnici.