Chybí vašemu portfoliu pěkná fotka? Soutěžte o profi portrét

22. 1. 2020

Chybí vašemu portfoliu pěkná fotka, která by vás vystihovala? Soutěžte o portrétové focení s Barborou Fukárkovou.

Co to obnáší?

• ať jste v jakémkoliv ročníku, vytvořte si portfolio dle instrukcí na stránce Digitální portfolio. Přidat můžete také libovolné vlastní položky, které vám dávají smysl,
  • vytvořte si co nejlepší portfolio a pošlete nám odkaz do databáze studentských portfolií formuláře
  • a také do soutěže.

Soutěžit můžete do 15. 2. Nejpozději 20. 2. se ozveme 15 studentům. Vybereme portfolia, která a) splňují kritéria pro využití u státnic na KISKu, b) jsou nejlépe zpracována co do kvality obsahu a vykreslení individuální profesně-studijní cesty. Focení proběhne na FF 26. 2. v době od 9:00 do 16:00. Na jednoho studenta je 20-30 minut. Individuální domluva proběhne s fotografkou. Ta vám také pomůže vymyslet vhodný portrét pro vaše profesní směřování.

Těšíme se na Vaše portfolia!