Baví vás edtech a vzdělávání dospělých? Zapište si jarní terénní projekt

4. 2. 2022 Hana Tulinská

Baví vás edtech a vzdělávání dospělých? Fandíte online vzdělávání, ale tušíte, že na to studující nemohou být sami? Vyzkoušejte si v jarním semestru několik aktivit online tutoringu. V případě úspěšné spolupráce můžete pokračovat jako tutoři vznikajícího distančního bakalářského studijního programu Design informačních služeb (DPP, možnost dlouhodobé spolupráce i úvazku). Časový rozsah jarního terénního projektu i výběr aktivit jsou na domluvě vzniklého týmu.

Příklad aktivit:

• práce s digitálními portfolii v kontextu individuálního (profesního) rozvoje studenta
  • moderování online studentských skupin (Teams) v kontextu cílů engaged learning
  • plánování a realizace komunitních online akcí
  • tutorování online vzdělávacích aktivit od představení obsahu po zpětnou vazbu
  • analytika učení v aplikacích a digitálních portfoliích
  • spolupráce s vyučujícími a provázení designem vzdělávacího procesu
  • jiná aktivita dle domluvy

Krátkou motivaci a portfolio/resumé pošlete na tulinska@kisk.cz nebo prostřednictvím MS Teams. Ozvěte se také v případě dotazů.