Kurz:

Otevřená dílna v knihovně jako místo podpory kreativity, digitálních kompetencí a komunity

Mám zájem

Chci zpět

O čem kurz bude?

Provozujete, budujete anebo plánujete založit otevřenou dílnu? V knihovně, ve škole, v galerii, v inovačním centru nebo třeba v kulturním domě? Ať už se věnujete otevřeným dílnám z jakékoliv perspektivy, náš kurz vám pomůže dívat se na ně komplexně a smysluplně rozvíjet aktivity v nich probíhající. Podíváme se, na jakých základech otevřené dílny budujeme i kam s nimi plánujeme dojít. Představíme si modely fungování a provozu, příklady dobré praxe i metody, které nám pomohou vyvíjet udržitelné služby podle potřeb jejich uživatelů. Povíme si také, jak aktivity otevřených dílen reflektovat, testovat a vyhodnocovat, a to vše s dávkou hravosti, tvořivosti a s chutí experimentovat.

Sběr e-přihlášek:

Včas upřesníme

Rozsah kurzu:

75 hodin

Kapacita kurzu:

50+ uchazečů

Komu je kurz určen?

Odborná veřejnost z řad pracovníků v paměťových institucích (knihovny, muzea, školy), kulturních a kreativních odvětví (herní odvětví, nakladatelství, audiovizuální odvětví, ...), státní správy a samosprávy a firem (především v rámci informačního průmyslu).

Máme se ozvat, až bude kurz připraven?

Když nám na sebe zanecháte kontakt, rádi vám dáme vědět, až to bude aktuální.

Formulář

Financováno z projektu MUNI 3.2.1, reg. číslo NPO_MUNI_MSMT-16606/2022, realizovaného v rámci Národního plánu obnovy pro oblast vysokých škol pro roky 2022–2024.

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info