Zapojte se v jarním semestru do výzkumu, online vzdělávání, či designu služby

14. 12. 2018 Hana Tulinská

Vyberte si z naší jarní nabídky aktivit. Ozvěte se a domluvíme se na podrobnostech.

Staňte se asistenty výzkumu v projektu TIGUP – Platforma pro transfer znalostí: informační gramotnost pro středoškoláky v otevřeném mash-up virtuálním učebním prostředí

Získali jsme grant Technologické agentury České republiky (TAČR). V rámci tohoto projektu budeme vytvářet kurzy informační gramotnosti pro středoškolské studenty, a zkoumat online učební chování. 

V jarním semestru nabízíme spolupráci na výzkumné fázi. To znamená, že nám můžete pomoci s výzkumem přímo ve školách, s přepisem rozhovorů, jejich kódováním atp. Kromě výjimečné zkušenosti nabízíme také možnost zisku kreditů v rámci terénního projektu, nebo finančního ohodnocení na DPP (150 Kč/hod). Spolupráce se může rozšířit i do dalších fází (až 3 roky).

Pro 3–4 magisterské i bakalářské studenty se zájmem o výzkum.

Kontakt: Michal Černý nebo Hana Tulinská

Staňte se online tutory a zapojte se do výzkumu kompetencí online vzdělavatele

Jste v posledním ročníku bakalářského studia? Zapište si tříkreditový kurz Online tutoring, a vstupte na magistra jako online tutoři. Kurz je koncipován s ohledem na termíny státnic. Probíhá formou blended learning – samostatné čtení textů a plnění úloh + cca 5 konzultačních setkání. V průběhu magisterského studia pak můžete tutorovat až čtyři online kurzy, získat zkušenosti, další kredity a stipendium za každý tutorovaný kurz. Svou účastí také pomůžete výzkumu potřebných kompetencí pro online vzdělavatele = ještě více dobra.

Pro 4–15 studentů posledního ročníku bakalářského studia se zájmem o online vzdělávání či témata našich online kurzů.

Kontakt: Hana Tulinská

Inovujte předmět Učící se společnost

Učící se společnost patří jistě k výrazným kurzům v magisterském studiu. V rámci něj vznikl časopis EDTECH KISK na platformě Medium. Čas ale běží, a i tento předmět je potřeba zase posunout. S podporou stipendijního programu E-learningového centra FF MUNI se můžete na redesignu podílet.

Pro 1 magisterského studenta se zájmem o design vzdělávání a blended learning.

Kontakt: Michal Černý

Koordinujte platformu KISK ONLINE a propagujte otevřené online kurzy KISKu

KISK ONLINE je rostoucí platforma s našimi otevřenými online kurzy. Pomůžete nám je dostat k lidem mimo univerzitu? Naše kurzy nesou důležitá témata jako digitální kompetence, informační gramotnost, či sebeřízené učení. Pokud se nám kurzy podaří dostat k veřejnosti, zvýšíme vzdělanost a také přidáme kýženou práci studentským tutorům. 

Pro 1–3 bakalářské či magisterské studenty, které baví design služeb a marketing.

Kontakt: Hana Tulinská

Staňte se korektorem našich online kurzů

Prosíme. Navždy. Kredity, peníze, život.

Kontakt: Hana Tulinská


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info