Transition Design · Odborné články


Speculative and Critical Approach to Designing Technological Futures through HCI Education

Článek Speculative and Critical Approach to Designing Technological Futures through HCI Education se zaměřuje se na způsob, kterým byl vyučován kurz Research through Designmaster’s/PhD. Byl publikován v odborném časopise Journal of Interaction Design and Architecture(s)

Autoři: Alma Leora Culén, Nicholas Sebastian Stevens
DOI: 10.55612/s-5002-051-001

Towards Responsible Interaction Design Education

Článek Towards Responsible Interaction Design Education pojednával o základních hodnotách a principech kurzu Transition Design a o tom, jak jej tým průběžně rozvíjel a transformoval: z kurzu interakčního designu na kurz založený na principech tranzitivní designu. Příspěvek je publikován v konferenčním sborníku Design Research Society.

Autorky: Alma Leora Culén, Amela Karahasanovic
DOI: 10.21606/drs.2022.465

Project-Based Learning in Human-Computer Interaction

Článek Project-Based Learning in Human-Computer Interaction je založen na podobném východisku jako článek Towards Responsible Interaction Design Education, ale s důrazem na studentské projekty a jejich roli v transformaci kurzu. Byl publikován v odborném časopise Interactive Technology and Smart Education.

 

Autorky: Amela Karahasanovic, Alma Leora Culén
DOI: 10.1108/ITSE-10-2021-0178


Tato webová stránka byla vytvořena z finančního příspěvku Islandu, Lichtenštejnska a Norska prostřednictvím Fondů EHP 2014-2021 program Vzdělávání.

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info