Transition Design · Realizační tým


Laďka Zbiejczuk Suchá

Laďka je odborná asistentka působící na Katedře informačních studií a knihovnictví FF MU. Věnuje se metodám designu služeb, sociálním inovacím, transition designu ve vzdělávání a jejich aplikaci v knihovnách a informačních službách.

Roman Novotný

Roman je designér a asistent na Katedře informačních studií a knihovnictví FF MU. Ve výuce a výzkumu se zabývá designovou teorií a praxí, spekulativním designem a transition designem. Na FF MU si také dělá doktorát o ne-lidských aktérech v designu.

Klára Peloušková

Klára je metodička a přednášející z Katedry designu a Katedry teorie a dějin umění UMPRUM. Tam také pokračuje v PhD studiu. Zabývá se současnou teorií a metodologií designu s důrazem na politiku udržitelnosti a civilizační transformaci.

Alma Leora Culén

Alma působí jako profesorka na Katedře informatiky na norské University of Oslo, kde také vyučuje. V rámci jejího výzkumu se zaměřuje na interakční design, transition design a na komplexní propojení digitálních technologií, každodenního života a udržitelného životního stylu.

Nick Stevens

Nick působí jako designér již více než 20 let. Pracuje a vyučuje v oblasti produktového a interakčního designu. V rámci PhD výzkumu na University of Oslo zkoumá navrhování a výrobu udržitelnějších a lokálních fyzicko-digitálních objektů zaměřených na zvýšení občanské angažovanosti.

 


Tato webová stránka byla vytvořena z finančního příspěvku Islandu, Lichtenštejnska a Norska prostřednictvím Fondů EHP 2014-2021 program Vzdělávání.

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info