Registrace EDUC předmětů v plném proudu

V rámci iniciativy EDUC můžete studovat virtuálně předměty na zahraničních univerzitách - ty se vám pak uznají jako kredity do běžného studia. Období přihlášek běží právě teď.

9. 9. 2022

Víte, že můžete během semestru studovat za kredity i kurzy na zahraničních univerzitách? Aliance EDUC (European Digital UniverCity), jejíž členy tvoří kromě MU také univerzity v Postupimi, Rennes, Paříži-Nanterre, Pécsi a Cagliari, otevírá studentům MU nové možnosti mezinárodního vzdělávání v nejrůznějších formátech, od širší nabídky zahraničních výjezdů či krátkodobých letních škol až po virtuální mobility na partnerských univerzitách. Právě teď běží termíny na podávání přihlášek.

V nabídce jsou aktuálně například kurzy z Univerzity v Cagliari (UNICA), která bude pro studenty KISKu nabízet například i kurz Marketing and Corporate Communication. Pokud se profilujete datově nebo designově, mohl by vás zaujmout i kurz Big data and algorithm-based decision-making in the public sector vyučovaný virtuálně na University of Pécs - přihlášky do něj však končí už 15. 9.!

Projděte si celý katalog EDUC a v případě zájmu se obracejte na CZS.

V rámci EDUC nabízí zahraničním studentům své kurzy i KISK: kurz nazvaný Digital competence development course v rámci EDUC vyučuje RNDr. Michal Černý, Ph.D.