Navrhněte novou podobu Haly služeb v Národní knihovně

22. 11. 2022

Ve spolupráci s Národní knihovnou chystáme designový workshop, během kterého se podíváme na prostory a služby Haly služeb. Hala služeb je volně přístupná a je tak jediným prostorem NK, do něhož není vstup podmíněný registrací či jednodenní vstupenkou. Dlouhodobě je Hala definovaná jako “místo prvního přijetí” v NK a ovlivňuje tak první dojem z návštěvy knihovny.

Workshop proběhne 7. 12. 2023 odpoledne v Národní knihovně v Praze a můžete se těšit například na:

• setkání s panem ředitelem Mgr. Tomášem Foltýnem,
  • zajímavou exkurzi po knihovně,
  • intenzivní ideační workshop s architektkou a lektory z KISKu.

Budeme pracovat ve skupinkách. Na místě začneme pracovat na návrzích zlepšení a dotažené návrhy budeme v lednu prezentovat vedení knihovny.

Tým, který odprezentuje nejlepší návrh, získá od knihovny odměnu 10 000 Kč. Kromě toho uhradíme cestu všem a za účast na workshopu bude možné získat zápočet za Praxe a stáže (zapíše se na jarní semestr).

Jak se na workshop přihlásit?

Přihlásit se může jakýkoliv student či studentka z KISKu z obou studijních oborů.

1. Přečtěte si zadání workshopu od kolegů a kolegyň z Národní knihovny.
  2. Trvá váš zájem a začínáte se těšit? Vyplňte formulář.
  3. Přijďte 7. 12. na místo. Cestu z Brna budeme plánovat společně a bližší informace od nás ještě dostanete.

Máte nějaké dotazy k exkurzi? Pište Pavlíně Mazáčové nebo Alici Lukavské.