Možnosti výjezdu do zahraničí na mezifakultní smlouvy

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity má uzavřené dohody se zahraničními univerzitami na fakultní nebo katederní úrovni. Díky nim můžete vyjet až na dva semestry na studijní či výzkumný pobyt do zemí, které většinou není možné pokrýt tradičním programem Erasmus.

15. 7. 2022

I zde získáváte na výjezd stipendium, ale přihláška a výběr studentů je plně v kompetenci fakult a oborových koordinátorů (při zakládání přihlášky v systému ISOIS vybíráte Administrováno fakultou). Na KISKu zatím nemáme s výjezdy na mezifakultní smlouvy zkušenost, poskytneme vám ale veškerou podporu, pokud se touto cestou vydáte. Seznam aktuálně platných smluv najdete na webu Zahraničního oddělení. Pokud vás některá z možností výjezdu na mezifakultní smlouvu zaujala, kontaktuje Tomáš Marka (marek@kisk.cz).

Z aktuálních smluv jsme vybrali některá partnerství, kde lze dohledat odpovídající pracoviště, programy či kurzy spadající do tematického zaměření KISKu - což naznačuje potenciál pro relevantní oborové předměty uznatelné do studia na KISKu.

Université Libre de Bruxelles (Belgie)
programy Cybersecurity; Data science & Big data

University of Zadar (Chorvatsko)
Department of Information Sciences