Studium

Klíčovou oblastí pro EdTech je práce s informacemi - od jejich vyhledání a uložení, až po prezentaci a sdílení. Na KISKu se této oblasti dlouhodobě věnujeme. Máme blízký vztah k online učení a online kurzům, k neformálnímu vzdělávacímu prostředí. Těsně spolupracujeme také se školami i knihovnami. Snažíme se transformovat a propojovat informace tak, aby byly použitelné pro učení se. EdTech je úzce spojený s informační vědou, se kterou společně zkoumá informační chování a snaží se jeho znalosti využít pro efektivní návrh vzdělávacího prostředí. Najdete u nás také mnoho technologií, se kterými budete moci sami, pracovat od 3D tiskárny a 3D scanneru přes Leap motion až po software na detekci emocí.

Studovat u nás můžete navazující magisterské studium v presenční i kombinované formě, pod Informačními studii a knihovnictvím.

Studijní profilace Technologie ve vzdělávání je součástí studia na KISKu. Musíte mít tedy:

Naši studenti mohou v průběhu studia získat pedagogické minimum nebo absolvovat specializační kurz pro Metodika ICT ve škole. Studium je koncipované jako maximálně flexibilní umožňující silnou vlastní profilaci každého studenta. V rámci výzkumných, aplikačních nebo praktických projektů se může dále profilovat v oblastech, které jsou na KISKu dlouhodobě rozvíjeny nebo hledat vlastní specifický přístup.

„Vzdělání je to, co nám zůstane, když zapomeneme všechno, co jsme se naučili ve škole.“

Karel Čapek

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info