Zkuste to

Úkol

Celý tento modul jsme věnovali online studiu a tomu, jak se v online prostředí pohybovat a vzdělávat. A nyní je řada na vás, abyste si právě takovou činnost vyzkoušeli. Vyberte si jednu z následujících možností:

  • Kurz na Seduo (může být i bezplatný).
  • Jeden až dva týdny kurzu na Coursera, Futurelearn či edX, včetně splněných úkolů či testů.
  • Jeden kompletní kurz na Codecademy.
  • Pokud si nyní na studium dalšího online kurzu netroufáte nebo máte momentálně omezený čas, připravte si místo toho půdu pro budoucnost. Registrujte se do plaforem Seduo a Coursera. Vyberte na každé 2-3 kurzy, které byste mohli v budoucnu studovat. Stručně okomentujte zkušenost s platformou a k čemu vám kurzy pomohou.

Do úkolu vložte obrázek, který dokáže, že jste ho splnili. Prosím, zachovejte ale svoji anonymitu. Své jméno můžete například začernit. K obrázku napište jeden odstavec textu, do kterého napíšete, proč jste si daný kurz vybrali, jak souvisí s vaším vzdělávacím cílem (nemusí jít o detailně propracovaný či ucelený plán) a co jste se v něm naučili. Nakonec prosím uveďte, zda chcete v online kurzu pokračovat.

Kvíz

Abyste si ověřili, zda jste četli pečlivě, máme pro vás nachystaný krátký kvíz. Musíte jím projít, ale nemáme stanovený minimální počet bodů. Je to spíše motivace pro vás. Otázky z něj se ale mohou objevit v závěrečné písemce.

Přístup do kvízu naleznete v Classroom.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info