Jak studovat Kurz práce s informacemi pro veřejnost?

Máme pro Vás tři vzdělávací cesty. Která je ta Vaše?

1. Studium celého kurzu s podporou tutora

Tuto cestu si vybíráte v případě, že chcete pročíst a procvičit vše, co Vám nabízíme. To znamená, přečíst články, splnit kvízy a úkoly všech modulů, na které dostanete od tutorky zpětnou vazbu. Po splnění všech úkolů můžete získat online certifikát Katedry informačních studií a knihovnictví Masarykovy univerzity (pro sebe či zaměstnavatele). Doporučené studium je jedno téma a úkol na 14 dní.

2. Studium části kurzu s podporou tutora

Hodí se vám jen něco? Zkuste si jeden, dva moduly a potom se rozhodněte. To znamená, přečtete si články, splníte dva kvízy a dva úkoly, na které dostanete od tutorky zpětnou vazbu.

3. Vlastní studium 

Pokud aktuálně nemáte chuť zapojovat se do kurzu, můžete libovolně číst články a zkoušet, jak se vám daří znalosti uplatňovat ve vlastní praxi nezávisle na nás.

Je studium s tutorskou podporou vaše cesta?

Pro společné studium prosím do kurzu přihlaste. Tutorka Vás přidá do aktuální Google Classroom. Do té se přihlašujte zadaným gmailem.

Proč se studuje takto? 

Domníváme se, že lidé mají různé potřeby, které chceme reflektovat. Je zapotřebí učit se učit a hledat svou cestu. 

300 Kč na podporu chodu kurzů

Budeme rádi, když si kurz zakoupíte v Obchodním centru Masarykovy univerzity. Přispějete tak částkou 300 Kč na chod těchto kurzů. Platba ale není nutná.

Kurz Zaplatit a přispět

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info