Menu

Podzimní semestr 2016:
harmonogram a rozvrh semestru

Podzimní semestr 2017 · Jarní semestr 2017 · Podzimní semestr 2016 · Jarní semestr 2016 · Podzimní semestr 2015 · Jarní semestr 2015

Harmonogram semestru

Zveřejnění rozvrhu 1. 7. 2016
Registrace předmětů 1.-31. 7. 2016
Zápis předmětů 1. 8. - 18. 9. 2016
Změny v zápisu předmětů 19. 9. - 2. 10. 2016
Výuka 19. 9. - 16. 12. 2016
Zkouškové období 2. 1. - 12. 2. 2017
Termín odevzdání projektů Bc. diplomových prací (pro státnicující na jaře 2017) 2. 12. 2016 do 15:30

Termíny výuky pro studenty kombinované formy: 

  • 23. 9.,
  • 14. 10.,
  • 4. 11.,
  • 25. 11. a
  • 16. 12. 2016

Termíny pro diplomanty

Odevzdání diplomové práce (Bc. i Mgr.)

30. 11. 2016

Obhajoby DP a státní závěrečné zkoušky 9. - 13. 1. 2017

Rozvrh: bakalářské předměty

1. ročník — Povinné předměty

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost
Pá 9:10–10:45 Informační fondy a služby
Petr Škyřík
VIKBA02 B2.13
Pá 10:50–12:25 Informační věda 1
Michal Lorenz
VIKBA01 B2.13
Pá 12:30–14:05 Literatura v kulturním kontextu
Jiří Kudrnáč
VIKBA03 B2.13
Pá 14:10–15:45 Metody knihovnické práce
Martin Krčál
VIKBA04 B2.13
Pá 15:50–17:25 Transformace dat pomocí počítače
Jan Martinek
VIKBA05 M21

2. ročník — POVINNÉ PŘEDMĚTY

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost
Pá 9:10–10:45 Digitální kompetence
Michal Černý
VIKBA14 G24
Pá 10:50–12:25 Informační systémy
Jan Matula
VIKBA18 J22
Pá 12:30–13:05 Elektronické informační zdroje
Martin Krčál
VIKBA20 J22
Pá 14:10–15:45 Metodologie pro informační studia a knihovnictví 1
Ladislava Zbiejczuk Suchá
VIKBA12 J31

3. ročník — POVINNÉ PŘEDMĚTY

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost
Pá 9:10–10:45 Informační vzdělávání
Pavlína Mazáčová
VIKBA32 U35
Pá 10:50–12:25
(23. 9., 14. 10., 4. 11., 25. 11., 16. 12.)
Seminář k bakalářské diplomové práci
Pavlína Mazáčová
VIKBA24 U37
Pá 12:30–14:05 Informační etika
Michal Lorenz
VIKBA23 B2.43
Pá 14:10–15:45 Selekční jazyky
Josef Schwarz
VIKBA11 B2.43

Povinně volitelné předměty

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost
  Komunitní kurátorství
Petr Škyřík
VIKBB57  
  Výzkumný seminář
Petr Škyřík et al.
VIKBB54  
  Knihovny 2020
Pavla Kovářová, Martin Krčál
VIKBB49  
Čt 8:30–10:00 Dějiny knižní kultury
Jindra Pavelková, Lu
VIKBB50 MZK
  Praxe a stáže
Martin Krčál
VIKBB34  
  Terénní projekt
Martin Krčál
VIKBB23  
  Přehled dějin české literatury I.
 
VIKBB05  
  Adaptační kurz: Prolegomena k oboru
Petr Škyřík
VIKBB28  
každý sudý čtvrtek 10:50–14:05 Rozvoj IT kompetencí
Pavla Kovářová
VIKBB45 G02
Po 10:50–12:25 Příroda a kultura
Marek Timko
VIKBB53 L34
Po 15:50–17:25 Sémantické aspekty katalogizace
Jiří Stodola
VIKBB37 U32
Po 17:30–19:05 Informace ve zdravotnictví
Bc Tomáš Pruša
VIKMB26 U12
Po 17:30–19:05 Kritická teorie a inovace: kde jsme a co s tím?
Jan Martinek
VIKBB55 VP
Út 4. 10. 10:50–12:25 U12 Účast na konferencích
Pavla Kovářová
VIKBB15  
St 9:10–10:45 Od údivu k poznání: srovnání výzkumu přírody a společnosti
Michal Černý
VIKBB61 L31
St 15:50–17:25 Úvod do jazyka SQL
Tomáš Hrabal, Jan Pospíšil
VIKBB68 L11
Čt 9:10–10:45 Kreativní laboratoř
Petr Škyřík
VIKBB62 U14
Čt 14:10–15:45 Informační věda: čtenářský přehled
Michal Lorenz
VIKBB63 U26
Čt 15:50–17:25 Blok expertů
Pavlína Mazáčová
VIKBB27 B2.13
So 9:10–13:10
(1. 10., 22. 10., 12. 11., 3. 12.)
Bibliopedagogika
Helena Hubatková Selucká
VIKBB56 U24

Rozvrh: magisterské předměty

1. ročník — Povinné předměty

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost
Pá 9:10–10:45 Informační chování
Michal Lorenz, Ladislava Zbiejczuk Suchá
VIKMA08 U32
Pá 10:50–12:25 Design informačních služeb, rozhraní a interakcí
Petr Škyřík
VIKMA14 U35
Pá 12:30–14:05 Informační management
Jan Matula
VIKMA07 B2.21
Pá 14:10–15:45 Informace, komunikace, myšlení
Michal Lorenz
VIKMA13 U25

2. ročník — Povinné předměty

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost
Pá 9:10–10:45 Informační chování
Michal Lorenz, Ladislava Zbiejczuk Suchá
VIKMA08 U32
Pá 10:50–12:25 Vyhledávání informací
Josef Schwarz
VIKMA06 U32
Pá 12:30–14:05
(23. 9., 14. 10., 4. 11., 25. 11., 16. 12.)
Seminář k magisterské diplomové práci II
Pavlína Mazáčová
VIKMA12 U32
Pá 14:10–15:45 Informační politika
Pavla Kovářová
VIKMA10 U32

Povinně volitelné předměty

Den a čas Předmět a vyučující Kód Místnost

 
Vzdělávací technologie
Michal Černý
VIKMB41  
  Strategie digitálního marketingu
Markéta Bočková
VIKMB45  

 
Metodik ICT I
Michal Černý
VIKMB50  
  Výzkumný seminář
Ladislava Zbiejczuk Suchá
VIKMB30  
  Terénní projekt
Martin Krčál
VIKMB29  
  Praxe a stáže
Michal Černý et al.
VIKMB22  
každé liché úterý 10:50–14:05 Sociální media - teorie a praxe
Adam Zbiejczuk
VIKMB25 U32
Po 12:30–14:05 Informační gramotnost
Pavla Kovářová
VIKMB38 U15
Po 14:10–15:45 Digitální hry - analýza a design
Tomáš Bártek, Zdeněk Záhora
VIKMB31 U13
Po 17:30–19:05 Nástroje a metody datové analytiky
Jan Mayer
VIKMB42 L11
Po 17:30–19:05 Informace ve zdravotnictví
Tomáš Pruša
VIKMB26 U12
Út 4. 10. 10:50–12:25 Účast na konferencích
Pavla Kovářová
VIKMB01 U12
St 10:50–12:25 Laboratoř vzdělávacích technologií
Michal Černý
VIKMB33 L31
St 15:50–17:25 Úvod do jazyka SQL
Tomáš Hrabal, Jan Pospíšil
VIKBB68 L11
St 17:30–19:05 Vizualizace dat
Jan Boček, Matěj Málek, Tomáš Hrabal, Jan Pospíšil
VIKMB37 U28
Čt 14:10–16:35
(6. 10., 15. 12.)
Online vzdělávání: MOOC
František Dalecký
VIKMB27 VP
Čt 15:50–17:25 Blok expertů
Pavlína Mazáčová et al.
VIKMB16 B2.13
So 9:10–15:00
(15. 10., 5. 11., 26. 11., 17. 12.)
Informační audit
Michaela Dombrovská, Petr Očko
VIKMB43 L33
So 10:50–19:10
(15. 10., 12. 11., 10. 12.)
Pedagogická psychologie
Michal Černý
VIKMB57 U27
Ne 9:10–17:25
(So 26. 11., 27. 11.)
Leadership
Petr Pouchlý
VIKMB34 G22