Menu
Kalendář
Upozornění: Tato událost již proběhla. Možná hledáte jinou událost ze série Letní škola KISKu.

Letní škola 2018


Letní škola KISKu · 23. — 29. červen 2018
Vložit do kalendáře

Letní škola KISKu 2018 se soustředí na čtyři témata: tvůrčí prostory, postfaktická doba a fakenews, informace v architektuře a veřejném prostoru a umělá inteligence.

Letní škola je jako vždy otevřena všem zájemcům: z řad studentů, absolventů i odborné veřejnosti — přijeďte, poznejte se s ostatními, užijte si začátek léta a naučte se něco nového. Omrkněte program, zjistěte vše o místě konání.

Letní škola má i svoji událost na Facebooku. Pokud jedete, přidejte se a podívejte se s kým se v Zubří potkáte. A především, vyplňte registrační formulář (dostupný již brzy).

V případě jakýchkoli nejasností se obraťte na Radka Dobrovolného.

Těšíme se na setkání v Zubří!

  • Program
  • Místo, ubytování, jídlo a další info

PROGRAM

Letošní program začíná pondělními přednáškami účastníků: představme se a poznejme se. Následují čtyři dny nabité odborným programem.

Studenti k jednotlivým tématům zpracovávají přípravy a chystají si vlastní barcampový příspěvek. Všechny tyto texty si můžete prohlédnout na Medium v publikaci Letní škola 2018.

Program budeme průběžně doplňovat.


MÍSTO, UBYTOVÁNÍ, JÍDLO A TAK

Kurz probíhá v areálu Rekreačního střediska Zubří poblíž Nového města na Moravě (asi hodinu autem z Brna, dvě hodiny z Prahy). Nejbližší vlaková zastávka je Olešná na Moravě.

Registrace účastníků oficiální části bude zahájena v pondělí od 9.00.
Oficiální pondělní program bude zahájen v cca 11.00.

Pro studenty KISKu, kteří mají zapsaný předmět, je cena rovná (2500 Kč, 2000 Kč bude kompenzováno stipendiem). Ostatní platí dle využití ubytování a stravy.

Cena za ubytování na Letní škole je 300 Kč / noc ve zděných chatkách (3lůžkové pokoje). S sebou můžete vzít děti (hlídání bude) i pejska (poplatek 50 Kč denně).

Ceny za stravování jsou následující: snídaně stojí 80 Kč, oběd vyjde na 85 Kč a povečeříte za 80 Kč (tzn. 245 Kč / den). Jídlo je možné objednat ve vegetariánské variantě, cena je stejná.

Za celý svůj pobyt zaplatíte hotově po příjezdu do areálu.

S jakoukoli nejasností se obracejte na Radka Dobrovolného.