Menu
Array

Kentico hledá UX designera

Výzkumy, procesy a služby… podílejte se na celém designovém procesu. Čeká na vás samostatný UX tým a práce na skvělém produktu.

 

Zkušený UX Designer

Výzkumy, procesy a služby… podílejte se na celém designovém procesu. Čeká na vás samostatný UX tým a práce na skvělém produktu.  

 

Co budete dělat?
Otázky. Analytika. Sestavování person. Customer journeys. Návrhy procesů i služeb. S tím vším se setkáte. Hledáme člověka, který má již v oblasti UX designu zkušenosti a setkal se s design procesem. Nebojí se dělat důležitá rozhodnutí a výborně ovládá angličtinu. Je komunikativní a umí přijímat i dávat konstruktivní zpětnou vazbu.
Možná vás příjemně překvapí, že UX tým je u nás organizačně nezávislý. Co to znamená? Každý UXák má u nás vlastní vývojový tým, o který se stará a sedí s ním v jedné místnosti. Třikrát týdně se ale potkává se všemi ostatními kolegy z UX sekce. Plánují si dohromady práci a učí se jeden od druhého. 

Nemusíte se sami sebe ptát – a to budu dělat výzkumy, na produktu nebo budu pracovat s týmem? Jste totiž u všeho, co jde zlepšit. Ať už v rámci produktu, nebo ve firmě jako takové.

Více informací naleznete zde.

Nabídka práce, 12. únor 2018

Další nabídky práce

Další aktuality