Menu
Array

Lektor JavaScriptu pro Kentico Academy

Kentico Software hledá Lektora JavaScriptu

 

Máte zkušenosti s vývojem, ale táhne vás to více k lidem? Máte dobrý pocit, když můžete předávat znalosti a sledovat pokroky ostatních? Hledáme k sobě někoho, jako jste vy!

 

Co budete dělat?

Povedete tým začínajících vývojářů, kteří sbírají první pracovní zkušenosti v Kentico Academy

Slyšeli jste už o Kentico Academy? 

Nápad vytvořit vlastní vzdělávací program se v našich hlavách zrodil před pěti lety. Pomáháme studentům získávat praktické zkušenosti a umožňujeme jim si zkoušet vývoj na skutečném produktu Kentico Cloud

Jak to vypadá v praxi? 

Kentico Academy se nachází v prostorách CERITu, přímo na Fakultě informatiky. Většinu svého času budete věnovat přímo našim studentům (přibližně 6 - 8 lidí). Na začátku s nimi procvičujeme programování v JavaScriptu a C#. Pomáháme jim konzultacemi nebo komentujeme hotový kód. Studenti, kteří jsou u nás delší dobu, pracují na menších úkolech pro náš produkt a pomáhají úplným nováčkům. Proto se každý běh Kentico Academy částečně prolíná s tím předcházejícím. 

V Kentico Academy fungujeme stejně jako ostatní vývojové týmy. Máme vlastní backlog a pracujeme ve dvoutýdenních sprintech. Ale spíše než na doručování úkolů v termínu se soustředíme na to, aby se toho studenti u nás hodně naučili a psali kvalitní kód. 

Zajímalo by vás, jak Kentico Academy vnímají samotní studenti? Před časem jsme část z nich vyzpovídali

Koho tedy hledáme?

Především zkušeného vývojáře. Nemusíte být naprosté eso v oboru, ale je pro nás důležité, že máte zkušenosti s vývojem a technologie, se kterými pracujeme, pro vás nejsou cizí. Měli byste mít v sobě kus přirozeného leadera, kterému nechybí nadšení a pozitivní přístup. A také tu správnou chuť předávat své znalosti začátečníkům. 

Nemusíte mít obavu, že se nebudete rozvíjet. Studentům se snažíme předávat aktuální trendy a moderní technologie, proto se na této pozici budete neustále sami vzdělávat. A pokud budete chtít, můžete se třeba čtvrtinou svého času zapojit i do developmentu. Záleží jenom na vás. 

Pokud Vás nabídka zaujala porkačujte zde

Nabídka práce, 18. leden 2018

Další nabídky práce

Další aktuality