Menu
Array

TrekFlow: přes Drahanskou vrchovinu do Boskovic - 6. - 7. května 2017

První jarní pochod na probuzení po zimě nás letos zavede do krásné krajiny Drahanské vrchoviny. A pozor - na přání tentokrát nabízíme i kratší trasy! :)

Půjdeme v sobotu 6. května, přespíme v Boskovicích, v neděli 7. května program podle individuální potřeby.

1) Pokud máte tedy zájem o lehčí výlet, vyberte si dvacetikilometrovou trasu (viz MAPA) z Doubravice nad Svitavou, Doubravický hrad, Škatulec, Dománku, vodní nádrž Boskovice až k městské knihovně Boskovice (kde máme domluvenou pro zájemce podvečerní exkurzi ;-)

Pokud si to budete chtít ještě zkrátit, tak vynecháte vodní nádrž a rázem jdete cca čtrnáctikilometrovou trasu.

Vlak jede z Brno hl. n. v 7:37 (sraz před půl), v Doubravici nad Svitavou je v 8:42 (takže případně se můžete přidat i tam v 8:45, 8:50 vyrážíme!). Trasu má logisticky na starosti Sabina Kubisová

2) Tvrdé jádro vyrazí na padesátikilometrovou trasu (viz MAPA) z Tišnova, hrad Trmačov, Krkatou bábu, rozhl. Žertovník, pivovar v Černé Hoře, sousoší husitských bojovníků, Doubravice nad Svitavou, Doubravický hrad, Škatulec, Dománku, vodní nádrž Boskovice až k městské knihovně Boskovice.

Vlak jede z Brno hl. n. v 5:53 (sraz před třičtvrtě), v Tišnově je v 6:32 (takže případně se můžete přidat i tam v 6:35, 6:40 vyrážíme!). Trasu má logisticky na starosti Petr Škyřík.

Jedná se o pohodovou padesátku bez převýšení a časového tlaku, takže bude čas na kochání a pivo ;-)

Ubytování

Všechny navržené trasy končí v malebném městě Boskovice, kde přespíme v turistické ubytovně za 260 Kč/osobu/noc.

Registrace

Přihlašovací formulář, který najdete na tomto odkazu, prosím vyplňte za každého účastníka zvlášť, a to do 2. května do 10:00 hodin. Tehdy musíme nahlásit definitivní počet pokojů :)

Kdo neví nebo váhá, píše Sabině.

Pozvánka, 24. duben 2017

Další pozvánky

Další aktuality