Letní škola 2016: epické vzdělávání

Pětidenní maraton přednášek, workshopů a networkingu v neformálního prostředí v lese u rybníka se šlapadly. Večerní táboráky, slunce a měsíc.

Každoroční Letní škola se letos bude konat v malinko pozměněné formě. Můžete se těšit na tradiční formát přednášek, workshopů a neformálního prostředí u rybníka se šlapadly, les, slunce, táboráky a vzájemné setkávání. Novinkou je to, že začneme již v neděli 26. června a skončíme v pátek 1. července dopoledne.

Přečetli jsme 340 000 (slovy tři sta čtyřicet tisíc) znaků zpětné vazby z loňského ročníku a pokusíme se z letošního ročníku udělat tu nejepičtější Letní školu EVER: ať už jde o program, vychytanější workshopy, jasnější pravidla a zajímavější ukončení předmětu, organizaci neformálního programu, networking nebo snahu vyladit prostředí Zuberského střediska.

Pokud jste se ještě nezapsali, tak si krom žádosti o zápis (kód kurzu je VIKBB44) projděte formulář, který nahrazuje sylabus a úvodní setkání.

Kdyby něco, napište Honzovi Martinkovi, který se pokusí rychle zodpovědět všechny případné dotazy.

Předmět v ISu   Sylabus

Pozvánka, 29. únor 2016