Array

Duhová práce pro studenty/absolventy KISKu

Nezisková organizace Hnutí Duha hledá koordinátora online komunikace a sociálních sítí. A akceptují i juniory.

Hnutí DUHA nabízí pracovní místo webového editora/editorky, který/á bude spravovat, aktualizovat a vyvíjet webové a facebookové stránky Hnutí DUHA dle komunikační strategie. Bude koordinovat vydávání newsletterů Hnutí DUHA a využívání vhodných e-mail marketingových nástrojů. Také se bude podílet na budování značky Hnutí DUHA.

Nástup: od 1. 5. 2016

Rozsah práce: 0,8 - 1,0 úvazku (zástup za mateřskou dovolenou do 31. 12. 2016, s možností prodloužení)

Místo práce: Brno (popř. Praha)

Náplň práce:

  • Koordinace komunikačních projektů a dílčích projektových týmů napříč organizací
  • Správa všech webových stránek Hnutí DUHA a zodpovědnost za vkládání obsahu
  • Zodpovědnost za vznik nových webových stránek i jednorázových webových aplikací Hnutí DUHA (v souladu s komunikační strategií a komunikačními kuchařkami)
  • Správa profilů Hnutí DUHA na sociálních sítích
  • Tvorba a správa reklamních kampaní na sociálních sítích a ve vyhledávačích (Google Ad Words, Sklik)
  • Správa fotoarchivu Hnutí DUHA
  • Správa e-mailmarketingových služeb (Mailchimp, SmartEmailing, Mandrill) a jejich rozvoj
  • Copywriting kratších textů (e-mailové newslettery, updaty na sociální sítě)
  • Zodpovědnost za správné nastavení parametrů komunikačních kampaní, sledování a dosahování stanovených výsledků
  • Spolupráce s odbornými týmy a týmem individuálního fundraisingu

Požadavky, výhody, termíny a úkol k výběrovému řízení najdete tady

Nabídka práce, 16. únor 2016