Za šatnu na workshop!

Moravská zemská knihovna hledá dva dobrovolníky, kteří by za možnost zúčastnit se workshopu o dlouhodobé ochraně digi dokumentů během akce spravovali šatnu.

Na LTP workshop, který se bude dne 1. prosince 2015 od 9:00 do 17:00 konat v Praze, hledáme dvě studentky/dva studenty na provoz šatny. Nenabízíme finanční odměnu, ale místo toho možnost zúčastnit se akce, která je v ČR ojedinělá, jen pro pozvané účastníky a kde se budou prezentovat novinky a aktuální projekty z oblasti digitální archivace - z toho může být pěkný článek na Inflow, a případně kredity za předmět Účast na konferencích.

V případě zájmu kontaktujte Zdeňka Hrušku z Moravské zemské knihovny v Brně na e-mailové adrese: hruska@mzk.cz.

Pozvánka, 18. listopad 2015

Další pozvánky